top of page

HOST SAHARSKÉ POUTĚ DUBEN 2024

Alena Miklušová

Je neuvěřitelná žena. Nevím, zdali její věty dostatečně popisují skutečnou esenci, která má více barev nežli nejbarevnější duha, kterou si umíte představit. Neobvyklost, se kterou někdy hovoří, je mi zcela známá a velmi si této její rozmilé kvality vážím. Ono totiž zůstat sám sebou, tvořit to, co je mé a u toho být s ostatními, není zcela tak lehký úkol. A přesto, nebo právě proto, jaká je, se jí toto nádherně daří následovat. Pro mě je to však nejvíce laskavá přítelkyně a bytost s překvapivým prostorem ve svém nitru i vně života. Krásná a statečná bytost, která se dotkne nejen vašeho srdce.

Alena Miklusova.jpg

Její slova

Jsem žena, dobrodružná duše se srdcem na dlani, cestovatelka.. Žiji velmi aktivním životem, ráda se učím, poznávám a sdílím nové věci. Každý den hledám rovnováhu pro svůj rodinný, osobní a pracovní život.

Vím, jak je důležité být ve svém těle a cítit se skvěle.

Jsem Jogínka a ájurvédská terapeutka, masérka s holistickým vnímáním.

Díky józe jsem se dostala k hlubšímu studiu ájurvédy a toto propojení mi přineslo odpovědi nejen na mé dlouholeté zdravotní obtíže. Díky tomu úspěšně pomáhám i mým klientům.

Během studia v Indii, na FTVS – Jógová terapie a v Hlavici – Jóga v širších souvislostech jsem každodenní praxí jógy a ájurvédy začala objevovat hlubší souvislosti její praktické, logické a léčivé síly. Učarovaly mi naatolik, že se jim plně věnuji na profesní úrovni v oblasti pohybu, výživy a psychohygieny.

Fascinuje mě pravdivost, nadčasovost a laskavost rozvíjet náš osobní potenciál, pokud to sami sobě dovolíme.

  • Facebook
bottom of page